Kontakt

Jednoustopou – nezávislé testy motorek.

Od 1. ledna točím detailní recenze motorek na dvou oddělených Youtube kanálech. V češtině zde na webu Jednoustopou.cz a v angličtině tady. Za prvních šest měsíců mé práce jsem celkem publikoval téměř 150 videí a nasbíral asi 1 500 000 zhlédnutí.

Co chci? 

Kvalita recenzí motorek v ČR ani ve světě mi nepřišla dobrá. Hodně recenzí je velmi plytkých, v hodně případech není autor upřímný. Já chci tvořit velmi detailní a nezávislé testy s hlavním cílem: Pomoci lidem ve výběru vhodného stroje. A pak si to chci taky sakra užít, protože motorky jsou užasná věc. Tak je užívejte, užívejme ve zdraví!

Chcete mě podpořit?

Já svou práci alespoň zatím dělám zadarmo a prakticky z ní nemám žádné příjmy. Uvidíme, jak to bude do budoucna, ale zatím mi moc pomůžete, když budete můj web nebo Youtube kanál sdílet. Když o něm řeknete kamarádům motorkářům nebo jej budete sdílet na svých sociálních sítích. To mi pomůže mít lepší pozici u dovozců motorek a moci točit, to co chci a jakým způsobem chci. Díky!

Kontakt

Můžete mi napsat v komentářích tady na blogu, na Youtube a klidně i na Facebook stránce. Pokud chcete napsat kvůli nějaké spolupráci či zapůjčení motorky k testu, určitě využijte e-mail:

Další projekty, na kterých pracuji

  • Reshoper – tohle je největší česká akce pro provozovatele e-shopů. Takže pokud máte e-shop či přemýšlíte o jeho založení, určitě na to mrkněte a případně se registrujte zdarma. Na akci se seznámíte se spoustou lidí a domluvíte první business :)
  • Marketing Festival – jedna z nejdůležitějších evropských konferencí o (převážně internetovém) marketingu. Je to akce pro lidi, co se chtěj posunout ve znalostech a naučit se něco od těch největších světových špiček.
  • Digisemestr – toto je semestrální kurz internetového marketingu. Pro lidi nebo i studenty, kteří se to chtějí naučit třeba i úplně od nuly. Každý rok v Praze.
  • Vzdělávej.se – náš nový portál, kde dáváme na jedno místo všechny české a slovenské vzdělávací přednášky pro provozovatele e-shopů.