Kontakt

Jednoustopou – nezávislé testy motorek.

Od 1. ledna točím detailní recenze motorek na dvou oddělených Youtube kanálech. V češtině zde na webu Jednoustopou.cz a v angličtině tady. Za prvních šest měsíců mé práce jsem celkem publikoval téměř 150 videí a nasbíral asi 1 500 000 zhlédnutí.

Co chci? 

Kvalita recenzí motorek v ČR ani ve světě mi nepřišla dobrá. Hodně recenzí je velmi plytkých, v hodně případech není autor upřímný. Já chci tvořit velmi detailní a nezávislé testy s hlavním cílem: Pomoci lidem ve výběru vhodného stroje. A pak si to chci taky sakra užít, protože motorky jsou užasná věc. Tak je užívejte, užívejme ve zdraví!

Chcete mě podpořit?

Já svou práci alespoň zatím dělám zadarmo a prakticky z ní nemám žádné příjmy. Uvidíme, jak to bude do budoucna, ale zatím mi moc pomůžete, když budete můj web nebo Youtube kanál sdílet. Když o něm řeknete kamarádům motorkářům nebo jej budete sdílet na svých sociálních sítích. To mi pomůže mít lepší pozici u dovozců motorek a moci točit, to co chci a jakým způsobem chci. Díky!

Kontakt

Můžete mi napsat v komentářích tady na blogu, na Youtube a klidně i na Facebook stránce. Pokud chcete napsat kvůli nějaké spolupráci či zapůjčení motorky k testu, určitě využijte e-mail: