Mé nezávislé testy motorek mají již 5000 odběratelů

Žádné komentáře Share:

Můj Youtube kanál Jednoustopou právě překonal 5 000 odběratelů. Jsem rád, že je takový zájem o nezávislé testy motorek, které jdou více do detailů. V dnešní době, kdy má každý nedostatek času a obsah se na nás hrne úplně ze všech stran, je tohle pro mě fakt úspěch. Díky moc! Pár čísel o mé práci:

 • Začal jsem 31.12.2017 svým prvním testem Yamahy XSR 900 – jako je pravda, že jsem od té doby trochu zlepšil kvalitu zvuku :))
 • K dnešnímu dni 19.8. mám 5 188 odběratelů
 • Celkem moje videa nasbírala 600 000 zhlédnutí
 • Mnohé z mých recenzí mají třeba 20 i více tisíc zhlédnutí a pravděpodobně to jsou tak nejsledovanější recenze v ČR. To mě moc těší! :)

Jaké jsou nejsledovanější testy motorek na Jednoustopou?

1. Jawa 350 Special

S obrovským předstihem před ostatními testy vede moje recenze Jawy 350 Special. Motorku, která vzbudila na letošní výstavě v Praze skutečně velkou vlnu zájmu, se mi podařilo otestovat jako prvnímu v ČR a v testu ukazuji zkušenosti s jízdou na okresce, na dálnici i ve městě. Test vidělo už přes 36 000 lidí.

2. Honda CRF1000L Africa Twin 2017

Na test nejprodávanější motorky ČR Hondy CRF1000L Africa Twin jste se podívali již více než 20 000x. Úžasný výsledek. Já mám tenhle test rád, protože jsem ho točil na Kanárských ostrovech a opravdu hodně jsem si tam vyhrál s úvodní znělkou. No však se podívejte sami

3. Honda NC750X s manuální převodovkou

Na třetím místě se umístila další Honda. A hlavně další velmi rozšířená a oblíbená motorka. Ačkoliv šlo jen o zrychlený test, i tak si našel hodně zájemců a číslovka počtu shlédnutí se blíží také 20 000.

Co bude dál?

Tahle práce mě neskutečně baví. Je to úžasný a motivuje mě zájem všech lidí o tyhle testy. Mám teď v záloze ještě docela velkou řádku nezpracovaných videí z mého tripu po Itálii (různá muzea, motorkové továrny i nějaké testy). Ta do konce roku zpracuji. Do půli září mám ještě naplánované minimálně tyto stroje k testu:

 • Benelli TRK 502X
 • Honda CB125R
 • Yamaha Tracer 900 GT
 • Yamaha MT-10 SP (už hotovo)
 • Yamaha MT-07
 • Husqvarna Vitpilen 701
 • BMW R1200GS Rally

A pak bych se měl dostat na chvíli na Kanárské ostrovy a mohl natočit aktualizace k tamním motorkám, které si půjčuji u kamaráda v půjčovně Canary Ride. Mimochodem pokud hledáte místo, kam zaletět přes zimu a půjčit si motorku – ostrov Gran Canaria a kamarádovu půjčovnu mohu vřele doporučit. Dostane se tak ještě na detailní test KTM Duke 390 nebo na další reporty spolehlivosti Yamahy Tracer 700 ale i dalších motorek.

Do konce roku teda bude práce dost a těším se. Jak to bude dál, se ale ještě uvidí. Dosud tahle aktivita nemá vůbec žádný příjem a dělám ji ve volném čase. Snad se mi podaří čsaem zajistit alespoň nějaký malý příjem, abych se tomu mohl věnovat dlouhodobě.

Pokud mi chcete pomoci, můžete mi držet palce, sdílet na sociálních sítích můj web a odebírat mě na Facebooku, Instagramu a Youtube. To aspoň teď moc pomůže.

Jo a klidně napište do komentářů, cokoliv vás zajímá nebo byste rádi viděli v testu. Ahoj!

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.