Chystáte se do Itálie? Připravil jsem pár tipů pro motorkáře

1 komentář Share:
Mapa motorkových míst v Itálii

Je to už 6 týdnů, co jsem vyrazil do Itálie. Ve zkratce jsem chtěl v Itálii pořídit testy některých italských motorek a dále navštívit muzea (Ducati, Benelli, Moto Guzzi), maloseriové motocyklové výrobce (Borile, Breganze, Moto Morini, …) či úpravce motocyklů a stavitele café racerů (South Garage, Mr. Martini, Apache Customs, …). Pokud vás tenhle můj trip zajímá víc, mrkněte na můj vlog z Milána.

Nepodařilo se mi sice dostat se úplně všude, kam jsem si vysnil, ale i tak se povedlo hodně. Postupem času na mém Youtube kanálu a zde na webu budete moci vidět a číst reportáže z jednotlivých míst. Do té doby bych rád ale nabídl tipy na všechna ta místa přehledně v mapě. Tak abyste, pokud náhodou do Itálie míříte, mohli snadno naplánovat váš výlet a vidět něco z toho bohatého italského motocyklového průmyslu.

V levém rohu mapy si můžete filtrovat a zobrazit si na mapě tyto kategorie:

  • Muzea a výstavy motorek
  • Úpravci a cafe racer dílny
  • Restaurace a bary s motorkovou tematikou
  • Další zajímavé motofimy (asi už jen pro hrstku lidí)
  • Půjčovny motorek

U každého záznamu je můj popis a u některých i video, které vás místem provede.

Určitě tam není všechno, co se dá v Itálii vidět. To ani náhodou. Ale jsou to vesměs místa, která jsem osobně navštívil a připadají mi zajímavá a vhodná k návštěvě.

Tak doufám, že vám mapa přišla vhod. Podpoříte mne, pokud se přidáte mezi odběratele mého Youtube kanálu, případně mne budete sledovat na Facebooku či Instagramu.

Hezké léto přeje Jindra z Jednoustopou.

Mohlo by se vám líbit

1 komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.