Jawa 350 Special – videotest na okresce, ve městě i na dálnici

1 komentář Share:

Detailní test letošní novinky Jawy – 350 Special. Na letošních moto výstavách se motocykl těšil obrovskému zájmu, a tak jsem byl opravdu zvědavý, až ho budu moci detailně otestovat.

Na motorce jsem najel celkem zhruba 1000 km a účastnil se s ním také takového sranda amatérského závodu od Klasickwheels (zde video z akce).

Jen aby nedošlo k mýlce, podpis Petera Baláže je jenom na tomto kusu motorky – samozřejmě, že to takto nebude v sérii. Test je k vidění zde:

Byl to fakt hezky strávený čas s motorkou, která budila pozornost, kam jsem přijel. Určitě to není nejlepší motocykl na světě, to ani náhodou. Ale za svou cenu má určitě šanci oslovit mnoho lidí.

Jawa 350 Special při západu slunce

Na další dotazy k motocyklu rád odpovím :) Přidejte si můj Youtube kanál do odebíraných, chystám mnoho dalších zajímavých testů.

 

Mohlo by se vám líbit

1 komentář

  1. jak odolně vypadá dílensky, kvalitou a zpracováním v porovnání s podobnými ve své kategorii? Odhaduji správně, že je to mnohem lepší než staré Jawy, dílensky to odpovídá spíš nějaké Yuki (lepší a horší kousky, je potřeba hlídat a dotahovat), ale zatím to ještě není na úrovni třeba Royal Enfield Continental GT, který je samozřejmě dražší. Rozumím správně? :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.