BMW R NineT Scrambler – detailní test retro boxera

Žádné komentáře Share:

BMW R nineT Scrambler je opravdu nádherná mašina, ostatně všechny z řady BMW Heritage, a tak jsem se moc těšil na pořádný test.

Je to stroj, na které je radost sednout kdykoliv a kdekoliv… Fakt u ní není třeba nic moc řešit. Jen zasunout klíček a jede se. Ve stejných dnech jsem ještě přesedal na Ducati Scrambler 1100 a Moto Morini Corsaro Veloce a vždycky, když jsem si mohl vybrat na čem zrovna jet, tak nějak jsem mířil k BMW. Za (byť nemalé) peníze je to opravdu asi největší kus motorky. Tolik moje pocity, více se dozvíte v mém videotestu.

Video test BMW R NineT Scrambler model 2018

V testu mám malou nepřesnost, když říkám, že NineT Scrambler má oproti NineT v základu Akrapovič výfuk. Verze NineT má také Akrapoviče jen jiný. Tak aby nedošlo k nějaké dezinformaci :)

A co konkurence?

Dost možná vás bude zajímat porovnání s přímou konkurencí v podobě Ducati Scrambler 1100 Special. I ten jsem již otestoval. Zde najdete test Ducati.

Líbí se vám moje práce? Přidejte se mezi odběratele mého Youtube kanálu, nebo mne sledujte na Facebooku či Instagramu. Můj hlavní cíl je udržet kvalitu nezávislých testů motorek, které pomohou budoucím majitelům správně vybrat.

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *