Jaká je Honda CRF 250 Rally? Test na Kanárských ostrovech

Žádné komentáře Share:

Tohle byl jeden z mých prvních testů. Na začátku února 2018 jsem otestoval líbivou Hondu CRF 250 Rally na Kanárských ostrovech a postupně projel ostrov Gran Canaria i Tenerife křížem krážem. A i když to není ta nejlepší motorka, kterou si můžete koupit, mám na to fakt hodně krásný vzpomínky. Na videu můžete kouknout na mé jízdní dojmy z terénu. Těším se, že se jednou vrátím na Kanárské ostrovy a projedu s motorkou ještě další ostrovy, víc to prozkoumám a natočím nějaké pokračování nebo i jízdní dojmy ze silnice.

Tak tady je test Hondy CRF 250 Rally

 

A ještě pár fotografií a vzpomínek

Takovýhle je výhled na hlavní město Las Palmas de Gran Canaria

Na jaře jsou místní jinak vyprahlé hory krásně vybarvené do zelena. A je radost se tam na nějaké té terenní motorce ztratit

Trochu provokativní vzhled čelního štítu malé Hondy CRF 250 Rally. Nemohl jsem tomu dlouho přijít na chuť, ale člověk si zvykne hodně rychle. Navíc ta LED světla odvádí skvělou práci.

Teda utrhnout zadní kolo se standardními převody do síly dá trochu práce. Přecijenom to jede myslim až 150 km/h. Chce to zkrátit převody a to podstatně.

Úžasná krajina na Gran Canarii. Říká se, že je to malý kontinent, protože zde najdete slunné pláže, vodopády, dvoutisícové hory nebo taky písečné duny. Tato fotka je kousek od města Artenara.

Tohle je fotka z ostrova Tenerife. Tam je spousta legálních offroad tras a tam jsem si to užíval fakt hodně! Toto je tuším ve výčce už kolem 2000 metrů.

Poblíž observatoře Teide ve výšce 2 380 metrů nad mořem.

Praktické informace

  • Tuhle motorku si můžete půjčit v půjčovně u kamaráda. Mrkněte na jejich web.
  • Na Gran Canarii obvykle bydlím přes AirBnb. Dá se sehnat docela levně pěkný byt přímo v Las Palmas i na pláži a je to prostě absolutní paráda.
  • Přímo o Gran Canarii jsem psal v minulosti ještě jeden článek, tady si jej můžete přečíst.

V terénu jsem testoval také lehoučkou Betu Alp 200 nebo Hondu CRF1000L Africa Twin.

Líbí se vám moje práce? Přidejte se mezi odběratele mého Youtube kanálu, nebo mne sledujte na Facebooku či Instagramu.

 

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.