Ducati Scrambler 1100 – Nezávislý video test v češtině

Žádné komentáře Share:
Ducati Scrambler 1100 Special

Jsem fanoušek Itálie, italských motorek, Ducati a i všemožných Scramblerů… Řadu osmistovek Ducati Scramblerů sleduji už od svého uvedení v roce 2014 a je bez debat, že se jim podařilo s velkou pomocí marketingu vytvořit velmi úspěšnou značku, která dnes čítá sedm variant osmistovek včetně terénního Desert Sleda a jednu 400ku pojmenovanou jako SixtyTwo pro držitele licence A2.

Když byla pro rok 2018 uvedena nová řada 1100, skládající se z modelů 1100, 1100 Special a 1100 Sport, tohle mě nemohlo minout. Už od začátku jsme na to byli s kamarády hodně zvědavý. Upravený motor z Ducati Monster 1100 EVO sliboval na první pohled větší zábavu, zátah i sílu, vyšší posez zase konečně funkční svezení i pro lidi s vyšší postavou jako jsem já. Přecijen já se se svými 193 cm na standardní 800ky moc nevlezu (mrkněte na můj test 800 Icon na Kanárských ostrovech).

Tady je můj video test Ducati Scrambler 1100 Special

Určitě se nabízí porovnání s BMW R nineT Scrambler, který jsem rovněž detailně otestoval. Video naleznete zde. V některých komentářích jsem se i vyjadřoval k porovnání motorek, ale téma se mi líbí a rád bych se mu věnoval více do hloubky, tak do budoucna natočím ještě porovnávací video obou strojů.

BMW R nineT Scrambler nebo Ducati Scrambler 1100?

Děkuji moc za zapůjčení tohoto motocyklu od společnosti G4R – dealera Ducati v Českých Budějovicích. Cením si toho.

Ducati Scrambler 1100 Special za jízdy Ducati Scrambler 1100 nezávislý test

Kam dál?

Líbí se vám moje práce? Přidejte se mezi odběratele mého Youtube kanálu, nebo mne sledujte na Facebooku či Instagramu.

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *