Nová Jawa 350 OHC Special – detailní fotografie ve vysokém rozlišení

4 komentáře Share:

Dnes jsem měl tu čest jít se podívat přímo do Jawy do Týnce nad Sázavou na předprodukční verzi nové Jawy 350 OHC Special. Motocykl na bázi čínského Shineraye, francouzského Mashe (ale také Hondy CB400SS) se dostane v tomto líbivém designu připomínajícím závodní speciály 50. let na trh oficiálně někdy na přelomu dubna/května.

Jawa 350 OHC Special - fotografie

Už teď na něj ale společnost eviduje objednávky z Česka i Slovenska. Za 120 000 Kč je to fakt hodně hezké kafíčko a já přeji Jawě úspěch. Podnikat v dnešní době úspěšně v motocyklovém průmyslu skutečně není nejjednodušší věc na světě.

Motocykl disponuje 320 mm předním kotoučem, dvoupístkem vzadu (s ABS), zesílenou přední vidlicí, výfuky s lepším zvukem oproti standardní OHC, nádhernou kapotáží, jinými řidítkami a sedlem. Na můj velmi detailní a upřímný video test této motorky se můžete těšit v první polovině května. Nenechte si ho ujít a odebírejte můj Youtube kanál, kde už teď najdete testy spousty jiných motorek. Vše je domluvené a těším se.

Níže nabízím fotografie motocyklu ve vysokém rozlišení. Klidně je můžete použít i pro svůj web nebo Facebook, ale uveďte prosím vždy odkaz na můj web Jednoustopou.cz. Děkuji.

Mohlo by se vám líbit

4 komentáře

  1. Tak to je super, už se těším na test, motorka vypadá zajímavě. Až ji budeš vracet, tak jim řekni, ať ještě postaví Libeňáka!:-) Jinak diky za testy, spousta pseudoredaktorů by se od tebe mohla učit.

    1. Díky moc za komentář a pochvalu. Test bude hotový nejpozději v půlce května, těším se na to a vzkážu :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.