Triumph Street Scrambler: První test v ČR

1 komentář Share:

Otestoval jsem novinku britského výrobce Triumph pro rok 2017 Street Scrambler. Protože vlastním předchozí generaci Triumph Scrambler rok 2015 a najel jsem na něm už 37 000 km, mohu dobře srovnávat oba modely. Bohužel jsem neměl dovoleno motorku zkusit v terénu, ale i tak přináším všechny podstatné informace, rozdíly a pocity z nového vodou chlazeného motoru.

Tohle video určitě dokoukejte do konce, protože tam na vás čeká dost dobrej bonus. Pokud aspoň trochu umíte anglicky, budete se fakt hodně bavit! Tak tady je detailní video test Triumph Street Scramblera model 2017:

Doufám, že se video líbilo a poslouží pro lepší rozhodování při koupi. Díky za lajk nebo sdílení mého videa. Níže najdete ještě nějaké bonusy k této motorce.

Fotogalerie z testování Triumph Street Scramblera

Bonusové video: Jak je to s tím výkonem?

Tak jak vidíte, volba mezi starším modelem a novinkou Triumph Street Scrambler by byla složitá, ale snažil jsem se do toho vnést trochu světla. Pokud chcete o motorce ještě další informace, připravil jsem ještě jedno doplňující video.

V první půlce jsem se zkusil držet v táhlých zatáčkách kamaráda na Ducati Hypermotard 796. Nic moc na vážno, ale pro demonstraci myslím dobré. Ukazuje se, že motoricky samozřejmě vůbec nestíhám a kromě toho zaostávám v zatáčkách, kvůli nízké světlé výšce Triumpha. Stupačky se zkrátka potkají s asfaltem už při relativně malém náklonu.

V druhé půlce videa pak sdílím, co jsem zjistil o zvyšování výkonu těchto motorů. Odkazuji tam na video z kanálu TEC Bike Parts, kteří zjistili, že motor má mnohem větší potenciál než je 55 koní a celá restrikce je způsobená vhodným návrhem vačkové hřídele. Je poměrně pravděpodobné, že dají do prodeje upravenou vačkovou hřídel (pro Triumph Street Cup, Street Scrambler a další s 900 ccm vodou chlazeným řaďákem), která přinese zvýšení špičkového výkonu až o 25 koní, což by bylo úžasné. Více v mém doplňujícím videu:

Motocykl byl na tento test zapůjčen oficiálním dealerstvím Gubra zde v Las Palmas de Gran Canaria. Mimochodem je to úžasná prodejna s velmi vstřícným servisem – sám jsem zde byl se svým Triumphem na 20 000 km servisní prohlídce a byl jsem více než spokojený!

Více zážitků s motorkami najdetena mém Instagramu a Facebook stránce.

Díky moc za podporu!

Mohlo by se vám líbit

1 komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.