Video test mírně ojetého BMW R NineT s 36 000 km na tachometru

Žádné komentáře Share:

K jízdnímu testu se mi podařilo získat lehce ojetý BMW R NineT model 2016, který má v době testu natočeno lehce přes 36 000 km. Tento kus jsem našel v půjčovně motorek v Milaně jménem HP Motorrad.

Moc mě zajímalo mě, jaké je klasické NineT v porovnání se Scramblerem, který jsem již testoval (detailní recenzi naleznete zde). Byl jsem také zvědavý, zdali na motorce bude oněch 36 000 km nějak znát a to se mi moc nepotvrdilo. Motorka je pocitově jako nová. Na konci videa také letmo rozebírám nějaké případné alternativy či konkurenty k tomuto modelu: Yamahu XSR 900, Kawasaki Z900RS či Ducati Scrambler 1100.

Za zmínku stojí, že BMW R nineT bylo představeno v roce 2013 a poprvé bylo v prodeji od roku 2014. V roce prošlo modernizací, která kromě splnění normy Euro4 přinesla také plně stavitelnou přední vidlici, nové hezčí budíky, drátová kola v základu nebo nové barvy. Myslím si, že aktuální model je díky tomuhle ještě znatelně lepší.

Na další dotazy k motocyklu rád odpovím :) Přidejte si můj Youtube kanál do odebíraných, chystám mnoho dalších zajímavých testů.

 

 

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.