Moto Guzzi V7 III Stone 2018 – detailní test a zvuk motorky

Žádné komentáře Share:

V rámci mé tour po Itálii se mi také podařilo konečně otestovat základní model legendárního výrobce z Mandella – Moto Guzzi V7 III Stone. Řada V7 nabízí nejlevnější motocykly výrobce a je také nejprodávanější. Není divu – modely jsou velmi vhodné pro začátečníky nebo pro kohokoliv, kdo se vrací do jedné stopy po dlouhé pauzy. Kromě toho mají nezaměnitelný charakter daný koncepcí podélně uloženého 90stupňového Véčka spojeného se zadním kolem kardanovou hřídelí – mj. dost praktická věcička.

V7 III Stone je základním klasickým modelem s momentální velmi lákavou cenovkou 199 000 Kč. I navzodry tomu moje pozornost patřila jiným strojům a jiným výrobcům. Konečně jsem měl tu možnost motocykl pořádně proklepnout a zjistit, že to není vůbec špatný. Všechno podstatné najdete v testu zde:


K testu přidávám ještě nahrávku zvuku motorky, kde to porovnávám s modelem V9 Roamer. Mimochodem motory to jsou téměř identické krom zvýšeného objemu ze 744 na 844 kubíků. Proto mě zajímalo, jestli tam bude nějaký malý rozdíl ve zvuku. Posuďte sami:

A tady ještě pár mých oblíbených fotografií motorky

Sledujte můj Youtube kanál pro více nezávislých recenzí motorek. Díky za podporu :)

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.