První test nového Triumph Tigera 800 rok 2018 ve verzi XRT

Žádné komentáře Share:

Triumph pro rok 2018 představil omlazený Triumph Tiger 800, který čítá na 200 změn v ergonomii, na podvozku, výbavě i designu. Já jsem pro vás detailně otestoval novinku v provedení XRT – tedy ve vrcholné verzi na litých kolech.

Triumph Tiger 800 XRT na pláži ostrova Gran Canaria

Celkově se mi motorka fakt moc líbila. Těžko na ní hledat slabiny po takových 600 najetých kilometrech. Možná bych něco objevil, kdybych na ní jel na trip řekněme do Itálie či Chorvatska, ale takto fakt super. Testoval jsem i se spolujezdcem a podvozkově ani motorově vůbec žádný problém. Zkoušel jsem i 200 km/h na uzavřené silnici, rovněž bez problémů, podvozek velmi stabilní. Jsem zvědav na verze XC. Video test tady:

Plná výbava čítá celou řadu položek jako tempomat, 5 palcový displej, jízdní módy, ABT, TCS, antihopingovou spojku, vyhřívané rukojeti i sedadlo vč. spolujezdce, komplet LED světla vč. mlhovek, polohovatelné přední plexi, dvě zásuvky a mnohé další. Ve videu jsem slíbil tabulku výbav jednotlivých modelů, tak tady je. V češtině ji bohužel nemám dostupnou, tak aspoň anglicky:

Tabulka pecifikace výbav model Triump Tiger 800 Tabulka specifikace výbav model Triump Tiger 800

A zde je fotogalerie k tomuto modelu. Klidně použijte fotky na svém webu nebo Facebooku, jen prosím uveďte zdroj a odkaz na můj web. Děkuji.

Nejbližší konkurence, kterou jsem již testoval:

Líbí se vám moje práce? Přidejte se mezi odběratele mého Youtube kanálu, nebo mne sledujte na Facebooku či Instagramu.

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.