Ducati Scrambler Icon: Jak dobrá je nejlevnější stylovka od Ducati?

2 komentáře Share:
Ducati Scrambler Icon CZ test

Ducati se se svou retro řadou Scrambler skutečně trefila do černého a na pomyslnou vlnu trendu nasedla v pravý čas. Dnes tahle produktová řada čítá 11 modelů vč. 400kové verze Sixty 2 pro řidičák A2 a třech modelů s motorem 1100, které byly novinkou pro rok 2018. Test Ducati Scrambler 1100 Special najdete na mém webu, teď se ale podíváme na úplně základní model Icon, u kterého najdeme atraktivní cenovku 225 000 Kč. Na poměry Ducati atraktivní :)

Já jsem měl motocykl příležitost krátce otestovat na Kanárských ostrovech letos na jaře a byl jsem fakt velmi příjemně překvapen. V první řadě chci zdůraznit, že tohle nebyl detailní test a mé závěry prostě určitě nebudou definitivní. Nemohl jsem mu věnovat tolik času, jako třeba oné jedenáctistovce nebo jiným motorkám na mém webu. I tak ale vážně paráda.

Ok – pro dlouhány to není. Určitě je to myšleno pro menší postavy tak 180 cm a méně… Bohužel. Ale ta sranda v zatáčkách je nevídaná a nepamatuji si moc motorek, které mě v utažených zatáčkách s malým poloměrem nadchly tak jako právě osmistovka Ducati Scrambler Icon. Více už asi nechám promluvit můj videotest.

Video test Ducati Scrambler Icon 2018 na Kanárských ostrovech

K motorce přidávám ještě pár fotografií

Ducati Scrambler Icon 800 ve žluté barvě Ducati Scrambler Icon 800 ve žluté barvě Detail na nádrž Ducati Scrambler Icon Detail na nádrž Ducati Scrambler Icon Pohled na vzduchem chlazný L motor Ducati Hezké přední světlo Ducati Scambler ICon

Za fotografije děkuji Jansonu Beelerovi. Fotografie nebyly nijak upravovány.

Na co se dále podívat na mém webu?

Líbí se vám moje práce? Přidejte se mezi odběratele mého Youtube kanálu, nebo mne sledujte na Facebooku či Instagramu.

Mohlo by se vám líbit

2 komentáře

  1. Bylo by faj srovnat třeba Ducati Scrambler 800 s Ducati Monster 797 který je za stejnou cenu.

    1. Určitě bych to rád udělal, ale sezóna se už blíží pomalu ke konci a už to asi letos nedám. Tak snad příští rok :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.